9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

У Бучі побудують фабрику-кухню для виготовлення порцій шкільного харчування

Фабрика-кухня – це нове підприємство у Бучі, яке годуватиме навчальні заклади трьох навколишніх громад: Бучанської, Немішаївської та Бородянської.

Фабрика зможе виготовляти щодня 10 000 порцій гарячого харчування на день, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на РБК-Україна.

З ініціативою збудувати таку фабрику виступив меценат Говард Баффет. Таким чином планують повернути реформу шкільного харчування в Україні у воєнний час, а ще це частина плану відновлення України.

Проєктом також опікується українська перша леді Олена Зеленська. Ще на початку навчального року вони з паном Говардом і командою Національної асоціації громадського харчування відвідали Бучу, і це підприємство є першим результатом роботи.

“Для старту робіт усе готово: відведено земельну ділянку, розроблено технологічний проєкт і планувальні рішення та проведено детальний аудит 31 школи трьох територіальних громад, що потребують забезпечення повноцінним харчуванням”, – йдеться у повідомленні.

Також Зеленська додає, що на літо запланували монтаж обладнання та підготовку працівників, щоб новий 2023 навчальний рік підприємство зустріло вже робочим.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають