9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

У 190 столичних школах організована сучасна система харчування учнів

 • У 190 столичних школах, а це половина навчальних установ Києва, організована сучасна система харчування учнів: дітям пропонують або шведський стіл, або два-три страви на вибір. При цьому меню обов’язково включає свіжі овочі та фрукти, йогурти або напої на вибір.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Великий Київ.

  На сьогодні лідери по організації нової системи харчування — Шевченківський, Дарницький, Оболонський, Подільський і Дніпровський райони.

  Як розповів заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський, контролювати процес харчування за рахунок міста повинні бракеражні комісії, в які обов’язково повинні входити батьки учнів.

  Для підприємств, які годують дітей, передбачений контроль. Наприклад, якщо діти будуть повертати більшу частину страв, складається акт і управління освіти мало б оплачувати таку послугу.

  Крім того, якщо Держпродспоживслужба винесе припис через неякісну або небезпечну їжу, «годуючу» компанію очікують штрафні санкції в розмірі 20% від суми договору. Такі санкції передбачили всі райони міста, крім Дарницького.

  За словами директора департаменту освіти і науки Олени Фіданян, сьогодні керівники районних управлінь та установ освіти отримали весь необхідний інструментарій для повного контролю за якістю послуг з організації харчування. У місті створені всі умови для повного переходу на нові системи харчування, є необхідне фінансування і тому будь-яке зволікання зі змінами — це вже персональна відповідальність керівників районних управлінь освіти та шкіл.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто...

  Представлено дизайн нового зенітно-ракетного комплексу від КБ «ЛУЧ»

  Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній зброярській виставці «Зброя та Безпека - 2021» представило макет зенітно-ракетного комплексу середньої дальності, над яким...

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  До складу Військово-морських сил України зараховано роз’їзний катер

  До складу Військово-морських сил ЗС України зараховано рейдовий роз’їзний катер проєкту 1398Б «Аист».Передає Національний...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий...

  Термінал Ніка-Тера встановив два нових рекорди швидкості навантаження зернових

  Термінал Ніка-Тера, що входить в Group DF, встановив відразу два нових рекорди швидкості навантаження зернових вантажів -...

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.