9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

У 190 столичних школах організована сучасна система харчування учнів

У 190 столичних школах, а це половина навчальних установ Києва, організована сучасна система харчування учнів: дітям пропонують або шведський стіл, або два-три страви на вибір. При цьому меню обов’язково включає свіжі овочі та фрукти, йогурти або напої на вибір.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Великий Київ.

На сьогодні лідери по організації нової системи харчування — Шевченківський, Дарницький, Оболонський, Подільський і Дніпровський райони.

Як розповів заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський, контролювати процес харчування за рахунок міста повинні бракеражні комісії, в які обов’язково повинні входити батьки учнів.

Для підприємств, які годують дітей, передбачений контроль. Наприклад, якщо діти будуть повертати більшу частину страв, складається акт і управління освіти мало б оплачувати таку послугу.

Крім того, якщо Держпродспоживслужба винесе припис через неякісну або небезпечну їжу, «годуючу» компанію очікують штрафні санкції в розмірі 20% від суми договору. Такі санкції передбачили всі райони міста, крім Дарницького.

За словами директора департаменту освіти і науки Олени Фіданян, сьогодні керівники районних управлінь та установ освіти отримали весь необхідний інструментарій для повного контролю за якістю послуг з організації харчування. У місті створені всі умови для повного переходу на нові системи харчування, є необхідне фінансування і тому будь-яке зволікання зі змінами — це вже персональна відповідальність керівників районних управлінь освіти та шкіл.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають