9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

ТОП-100 кондитерських світу: українські фабрики також в рейтингу

blankАмериканське галузеве видання Candy Industry склало традиційний щорічний рейтинг найбільших кондитерських компаній світу, в який увійшли і представники України – Roshen, «Конті» та «АВК».

Повідомляє Національний промисловий портал. з посиланням на «Agronews.org».

За даними Candy Industry, компанія Roshen займає в рейтингу 24 місце (мінус одна позиція у порівнянні з торішнім ТОП-100). Відзначено, що Roshen належить вісім фабрик, на яких працевлаштовані 10 тис. Співробітників. Виручка компанії в 2016 склала 800 млн дол. (Така ж, як і в 2015).

На 43 місці – Konti Group з п’ятьма фабриками, 3,8 тис. Працівників і виручкою в 469 млн дол. За рік компанія, що належить Борису Колеснікову, опустилася на п’ять пунктів.

Крім того, AVK Confectionery займає 67 рядок рейтингу. У компанії 3 фабрики з 3,5 тис. Робочих, річна виручка – 275 млн дол. За підсумками року AVK Володимира Авраменка також знизилася на п’ять сходинок рейтингу.

Світовий лідер в кондитерській галузі – Mars Inc. (52 фабрики, 34 тис. Робітників, 18 млрд дол. Виручки). У першу п’ятірку лідерів також увійшли Mondelez International (США), Ferrero Group (Італія), Meiji Co. Ltd. (Японія) і Nestle SA (Швейцарія).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають