9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Тернопільське підприємство передало ЗСУ та потребуючим мільйон пляшок води

ПрАТ «Добра вода», виробництво якого розташовано на Тернопільщині, з перших воєнних днів працює в штатному режимі навіть попри те, що декілька працівників вступили до лав тероборони або пішли служити до підрозділів ЗСУ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Новини Тернополя.

“Усі ми розуміємо й особисту, й корпоративну відповідальність за стан справ у нашій країні. Попри труднощі, наша компанія продовжує роботу і забезпечує населення життєво необхідним продуктом – водою. Кожен на своєму місці робить те, чим може бути корисним, чим може допомогти. Ми не зупиняємо і не скорочуємо виробництво. Завод – це складний механізм, злагоджена робота якого залежить від багатьох чинників. Усі ми зацікавлені зберегти і робочі місця, і свій колектив, і готові до боротьби за перемогу”, – говорить директор компанії Богдан Федорович.

Натомість Надія Кугук, менеджер з комунікацій у ТМ «Добра вода», розповідає, що кожного дня компанія отримує десятки звернень про забезпечення особового складу водою.

“Це бійці територіальної оборони Тернопільської та Львівської областей, Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, управління ГУНП, а також громадські організації, духовні центри тощо. «Добра вода» активно допомагає й волонтерам, а ще штабам при міських та обласних осередках з підтримки ЗСУ та тимчасово евакуйованих осіб”, – каже жінка.

Богдан Федорович зазначає, що крім всього вищепереліченого, ще до початку військової агресії росії проти України, «Добра вода» неодноразово підтримувала національну скаутську організацію «Пласт», Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення і військовий госпіталь у Києві.

З перших днів повномасштабного вторгнення в Україну керівництво компанії прийняло рішення виділити 1 000 000 пляшок продукції ТМ «Добра вода» для потреб тих, кому вона зараз найбільше потрібна.

Ініціативу підтримали як українські, так і іноземні партнери та постачальники підприємства. Перші партії води вже вирушили в гуманітарні штаби на благодійні потреби й гуманітарну допомогу для ЗСУ.

“Наша компанія – невелика, і для неї такий об’єм пляшок доволі значний. Ми вдячні усім, хто нас підтримав у цій ідеї”, – коментує Богдан Федорович.

Для того, аби уникнути зловживань та нецільового використання води, наданої для потребуючих, компанія розробила спеціальне маркування етикеток з позначкою «Не для продажу». А ще партії благодійної продукції легко буде вирізнити візуально за патріотичним оформленням.

“Небайдужі постачальники, зокрема чеська компанія Mattoni, безкоштовно надала нам преформи для виготовлення пляшок. Сподіваємось, за допомогою таких «національних» етикеток вдасться підняти бойовий дух та надихнути людей, що питимуть нашу воду. Ще проєкт “One mln bottels of water for life” реалізовується у партнерстві із Мальтійською Службою Допомоги”, – ділиться пан Богдан.

Кожен покупець, обираючи продукцію ТМ «Добра вода», теж підтримує благодійну ініціативу компанії. Адже кошти, витрачені на придбання води, дають можливість підприємству продовжувати роботу й надалі.

blank

Довідка

ПрАТ «Добра вода» – виробниче підприємство, розташоване у с. Млинівці Зборівського району Тернопільської області. З 2005 року ПрАТ «Добра вода» входить до складу холдингової компанії «Карловарські мінеральні води» – провідного виробника бутильованої води в центральноєвропейському регіоні.

Джерело «Доброї води» знаходиться в екологічно-чистому районі серед первісної природи Прикарпаття. Воду видобувають з 250-ти метрової свердловини та розливають на місці видобутку. Завод сертифікований по міжнародній системі якості ISO 9001:2009.

«Добра вода» – це природна мінеральна вода зі збалансованим вмістом мінералів, придатна для щоденного споживання усіє родиною.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають