9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Суттєво знижено акциз на виробництво плодово-ягідних вин

Верховна Рада України прийняла правки до Податкового кодексу, згідно з якими акциз на плодово-ягідні вина знижений до 0,01 грн / л.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

“Верховна Рада знизила акцизний збір на плодово-ягідні вина і прирівняла його до акцизного збору на виноградні вина. Раніше він прирівнювався до лікеро-горілчаної продукції. Дана галузь занепала, коли були “драконівські” законодавчі акти, а зараз умови оптимальні, щоб відновити виробництво плодово-ягідних вин”, — повідомив глава асоціації “Укрсадвинпром” Володимир Печко.

Згідно порівняльної таблиці, ставка податку на неігрісті вина з фактичною міцністю 1,2-15% об’ємних одиниць етилового спирту складе 0,01 грн/л.

За словами глави “Укрсадвинпрому”, парламент також погодив зміни, згідно з якими, нових виробників виноробної продукції будуть відносити до 4-ї групи платників єдиного податку.

Кабмін збільшив держпідтримку хмелярства, закладки молодих садів, виноградників та ягідників з 300 млн грн у 2018 році до 400 млн грн в 2019 році.

На думку В.Печко, дане збільшення держпідтримки доцільно, оскільки в 2018 році галузь засвоїть всі виділені кошти.

“На літньому засіданні комісія з розподілу бюджетних коштів Мінагропроду виділяла компенсацію тільки за посадковий матеріал, а на засіданні восени будуть також компенсуватися холодильники, шокова заморозка і сортувальні лінії (крім саджанців). Фактично всі кошти на садівництво освояться”, — пояснив він.

У той же час глава “Укрсадвинпрому” зазначив, що для розвитку галузі необхідно направляти більше коштів на переробку продукції.

“Потрібно фінансувати не тільки посадку, але і переробку, сортування і зберігання фруктів та ягід. Зокрема, кошти потрібно виділяти на переробку — холодильники, камери шокової заморозки для ягід, переробку в нові види продукції — яблучні чіпси, в’ялену продукцію, виноградні і плодово-ягідні вина “, — сказав В.Печко.

Він додав, що збільшення обсягів переробки в майбутньому допоможе виробникам фруктів і ягід в роки з великими врожаями.

“У цьому році ціна на продукцію подальшої переробки — малину, смородину, яблука — впала. Закупівельні ціни на яблука, наприклад, на заводах становили 0,52 грн/кг, малину — 10-12 грн/кг. Це дуже низька ціна, враховуючи вартість прибирання. Зменшення акцизного збору на плодово-ягідні вина дасть можливість підприємствам самим переробляти свою продукцію”, — зазначив В.Печко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають