9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Ще один виробник українського меду дістався до торговельних мереж Великої Британії

Український мед від компанії Beehive, яка входить до складу активів EFI Group, тепер доступний споживачам у Великій Британії.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення компанії.

Заявляється, що це стало можливим завдяки запуску ініціативи UK Ukraine Trade Hub компанії Oakland International. Ця ініціатива спрямована на підтримку українських виробників та розширення їхнього доступу до міжнародних ринків.

«Ми пишаємося тим, що продовжуємо розширяти географію присутності меду Beehive на міжнародних ринках. Вірю, що завдяки наполегливій роботі всієї української спільноти ми зможемо познайомити якомога більше країн із якістю справжнього меду. Закликаю просувати українське! Попереду у нас багато наполегливої роботи, та я переконаний, на нас чекає успіх», – відзначив інвестор компанії Beehive Ігор Ліскі.

blank

В компанії Oakland International впевнені, що ініціатива UK Ukraine Trade Hub сприяє Україні в розширенні її можливостей та сприяє відновленню економіки країни. Крім того, 50% усіх здобутих прибутків через UK Ukraine Trade Hub направляють на підтримку благодійного центру протезування та реабілітації Superhumans у Львові.

«Цей крок є ще однією проявою солідарності та підтримки України у цей важкий період її історії. До того ж ця ініціатива має потужність сприяти збереженню робочих місць та просуванню українських товарів. До всього, це дозволить представити найкращі українські товари британським споживачам й наблизити частину батьківщини до сотень тисяч українців, які після війни знайшли притулок у Великій Британії», – сказав директор UK Ukraine Trade Hub Пітер Турон.

blank
Мед \ AgroNews.ORG

Наразі компанія Beehive зробила перші поставки меду до британського ритейлу та проводить переговори з провідними британськими мережами.

Нагадаємо, у травні Wainwright’s Honey та «Медові Брати» (Honey Brothers) запустили пілотний продаж партії фасованого меду в мережі Marks and Spencer (Велика Британія).

Останні новини:

Зараз читають