9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Roshen зупинив дві фабрики через війну та падіння попиту

Кондитерська компанія Roshen зупинила фабрики у Києві та Борисполі через війну, розповів в інтерв’ю Forbes генеральний директор та співвласник Roshen В’ячеслав Москалевський.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Бізнес.

Київська фабрика Roshen в основному виготовляє торти, які складно продавати через нестабільну роботу фірмових магазинів. Фабрику у Борисполі закрили, бо вона знаходиться на околиці міста на київському напрямку. Компанія також намагається “максимально спустошити” розташований неподалік склад у Яготині, що знаходиться трохи на південь від районів, де стоять російські війська.

Вінницький молочний завод

Фабрики у Вінниці та Кременчуці працюють, але не на повну потужність через сильне падіння попиту.

“Нічого нікому не потрібно. Цього тижня ми відновили експорт на Захід. У країни СНД та Ізраїль нічого не йде. У нас залишився лише один канал продажу товару – до європейських країн”, – сказав Москалевський.

Компанія виплатила зарплати працівникам за лютий, “а що буде з виплатами у березні ще не зрозуміло”, сказав Москалевський. Він припускає, що зарплати скорочуватимуть.

Roshen
Фото: Roshen

За словами Москалевського, компанія намагається розібратися з попитом і поки що збирається зосередитися на виробництві печива та вафель.

“Збитки ще не оцінювали – це ще не кінець”, – сказав гендиректор Roshen.

Останні новини:

Зараз читають