9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Рівненські бібліотекарі розпочали виробництво «енергетичних колобків» для ЗСУ

«З’їж горішків жменьку – і кацапів бити хутенько»! Такий надпис прочитає кожен захисник України, який візьме до рук пакетик, наповнений міксом горішків чи сухофруктів або «енергетичними колобками», що містять в собі усі вітаміни, мінерали, та є надзвичайно поживними та корисними. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

Виготовляють смакоту рівненські бібліотекарі з сухофруктів, горіхів та меду. Для цих потреб організували міні-цех в одній з міських бібліотек.

Окрім «енергетичних колобків»  та міксів горішків і сухофруктів, волонтери виготовляють й інші смачні та поживні продукти.

“Нещодавно ми також розпочали виготовлення медових пакетиків, це зручно і корисно, містить рівно порцію на раз. Його зручно покласти хоч у чай, хоч на галету, хоч просто до рота, якщо захисник чи захисниця полюбляє домашній ароматний медок”, – пише про виробництво на своїй сторінці у Фейсбук волонтерка Ольга Колнооченко.

Кілька сотень пакетиків уже доправлено на передову. Волонтери ж продовжують працювати та дякують усім, хто приніс сухофрукти, горіхи, мед і долучився фінансово чи фізично до процесу виготовлення.

Останні новини:

Зараз читають