9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Один з найбільших виробників напівфабрикатів України передано в АРМА

Арештований у серпні завод м’ясних напівфабрикатів “Єрмоліно” та його корпоративні права загальною вартістю понад 350 млн грн за рішенням суду передали до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА).

Про це повідомили в Бюро економічної безпеки та Національній поліції, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Бізнес.

Це вже друге подібне рішення – вперше у вересні його ухвалив Подільський райсуд Києва в межах кримінального провадження про колабораційну діяльність та шахрайство.

До складу заарештованого підприємства входить один із найбільших в Україні комплекс із виробництва м’ясних заморожених напівфабрикатів загальною площею понад 4000 кв. м, житловий будинок площею 2000 кв. м, складське приміщення площею 3500 кв. м, адміністративні, виробничі будівлі та інша нерухомість загальною орієнтовною вартістю понад 350 млн грн.

БЕБ вважає, що посадові особи компанії у 2019-2021 роках здійснювали перерахування грошових коштів на транзитно-конвертаційну групу з метою переведення їх у готівку та без фактичного проведення операцій. Завдяки цьому, вважає слідство, компанія ухилилася від сплати податків на суму 150 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають