9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Лютого, 2024

Один з найбільших в Європі продавців вин готується до реалізації масштабного проекту в Києві

Власники GoodWine, найбільшого в Європі винного магазину придбали в Києві землю для реалізації великого міського проекту

Власники імпортера і дистриб’ютора вин і міцних алкогольних напоїв ТОВ “Бюро Вин”, якому належить найбільший в Європі винний магазин GoodWine, нещодавно придбали в Києві земельну ділянку для реалізації великого проекту міського масштабу.

“Нам хочеться зробити «the next big thing» (наступну велику справу). Ми хочемо реалізувати великий хаб з правильною, здоровою їжею і вином, включаючи виробництво та об’єднати всю цю питово-ресторанно-продуктову культуру на досить великому майданчику”, – повідомив один з акціонерів компанії Дмитро Кримський в інтерв’ю “НВ Style». Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що на існуючому майданчику на вул. Мечникова в центрі Києва для такого проекту немає місця. У той же час Дмитро Кримській відмовився назвати, де куплено нову ділянку.

За його словами, новий проект у зв’язку з його значним масштабом буде реалізовуватися поступально протягом 5-10 років і стартує з роздрібної складової.

Варто зазначити, що “Бюро Вин” в 2016 році збільшило чистий дохід на 40,7% – до 1 млрд 343,21 млн грн, наростивши чистий прибуток на 69,4% – до 137,6 млн грн.

Як зазначив Дмитро Кримскій, в даний час в основному магазині компанії на вул. Мечникова більше половини бізнесу вже припадає саме на продукти харчування.

Останні новини:

Зараз читають