9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Новий м’ясопереробний завод будують на Рогатинщині

Нещодавно генеральний директор ТзОВ «Ґудвеллі Україна» (колишня «Даноша»)  Каспер Горуп Вілансан зустрівся з керівництвом Рогатинської МТГ та обговорив основні аспекти співпраці.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Галицький кореспондент”.

Як повідомив очільник підприємства, сьогодні на фермах сіл Дички та Підгороддя ведуться будівельні роботи. Відповідно до планів вже першу партію свиней розпочнуть вигодовувати наприкінці лютого. Мають на меті якнайшвидше запустити м’ясопереробний завод.

«Для нас дуже важливо дотримуватись усіх місцевих законів,- підкреслив гість,- особливо, що стосується різних дозволів на виробництво, екологічних вимог. Сподіваємось, що в першому кварталі 2022 року запустимо вирощування свиней у вашій громаді. Ми готові всіх охочих місцевих мешканців прийняти на роботу, допомагати громаді у різних соціальних проєктах».

Представники громади висловлювалися проти будівництва свинокомплексу поблизу їхніх населених пунктів, оскільки це, на переконання селян, призведе до погіршення екологічної ситуації у цій місцевості.

Найбільше людей турбували питання смороду, який надходитиме з ферми. Адже на підприємстві планується 12 тисяч свиней. А ще, чи не будуть забруднені підземні води, від такої кількості поголів’я відходів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають