9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Новий індустріальний парк для харчової промисловості запускають на Вінниччині

У Вінниці підписали угоду про стратегічне партнерство вінницького муніципалітету з керуючою компанією індустріальних парків для виробників харчових продуктів Uparks.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

«Співпраця передбачає залучення інвестицій для створення агропромислового кластеру на базі Вінницького індустріального парку, що дозволить розширити можливості для нових виробництв, переміщення потужностей релокованих підприємств та активізації ділової активності України в умовах воєнного часу», — йдеться у повідомленні компанії.

Вінницький індустріальний парк має стати частиною майбутньої екосистеми VOLIA. Це — простір, в якому планують об’єднати підприємців зі сфери харчової промисловості та суміжних до неї, створивши максимально сприятливі умови для виробництва високотехнологічної їжі. Згідно задуму, VOLIA має стати центром генерації ідей щодо розробки нових видів харчування і організації масового виробництва якісної та конкурентоспроможної продукції як на українському, так й європейському та світовому ринках.

У Вінниці нині розміщені три індустріальних парки. На думку вінницького міського голови Сергія Моргунова, ділова активність не повинна припинятися за жодних обставин — це можливості для працевлаштування містян та наповнення бюджету, за рахунок чого забезпечується життєдіяльність міста, підтримка країни і армії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають