9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

На Житомирщині запустили лінію з виробництва соків та смузі з гарбузів

На Житомирщині запущена лінія з виробництва органічних соків з гарбузів під торговою маркою “Спориш”. У якості сировини використовують гарбузи, вирощені місцевими фермерами.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Інфоіндустрія”.

Наразі на підприємстві триває установка нового обладнання, за допомогою якого можна буде збільшити потужність з 1000 до 2000-3000 л гарбузового соку на добу. На лінії встановлено вітчизняне обладнання від харківського виробника.

Уклали договір з одним господарством, де вирощується спеціальний сорт гарбузи – гарбуз-диня, він солодкий і яскравого кольору. Якщо середня норма допуску нітратів у гарбузах становить – до 200 мг/кг, то у нашій сировині – 18 мг/кг. Перевіряємо вхідну сировину і готову продукцію. Фактично кожну партію, — розповіла комерційний директор виробництва Людмила Денисюк.

Продукція під ТМ „Спориш” представлена в магазинах здорового харчування та органічної їжі в Києві. Поки що обсяги виробництва не дозволяють на великі торгівельні мережі. Асортимент продукції складається з 12 видів соку з гарбузів, у томі числі з іншими овочами та фруктами.

Пастеризований сік розливається при 95 градусах Цельсія в скляні пляшки. Також ТМ „Спориш” виробляє напої із шипшини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають