9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

На виставці у Лондоні представили український авторський кавовий напій

Створений в Україні авторський напій Flat Red представлений на виставці Caffè Culture у Лондоні.

Про це розповів посол проєкту CoffeCare, український бариста Вадим Грановський, який створив Flat Red. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Презентація в Лондоні – це можливість розповісти про Україну, про нашу культуру, історію та справжню мову кави на одній з найважливіших галузевих подій цього року. Завдяки Flat Red ми вийшли на рівень створення нових напоїв, відомих у світі, які пов’язують з Україною. Нині, в умовах війни, презентація на Caffè Culture – ще й просування проєкту Coffe Care, в рамках якого кожен може подбати про наших захисників та відправити на фронт якісні джезви та каву», – розповів Грановський.

Він наголосив на зацікавленості новим напоєм з боку відвідувачів Caffè Culture у Лондоні.

«Це особливий смак, неповторний та незабутній. До кави у потрібний момент додаємо гранатовий сік. Секрет харчової хімії полягає в тому, що кава та гранатовий сік доповнюють один одного у смаковій гамі, наголошуючи на міцності кави та кисло-солодких ноток гранатового соку», – сказав Грановський.

Flat Red – це авторський і зовсім новий рецепт, який був запатентований Вадимом Грановським і набув популярності у 2016 році. Кава Flat Red сприяє популяризації гастрономічного бренду Києва, у путівниках вже є відгуки про цей напій з відмітками місць, де його можна скуштувати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають