9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

На Вінниччині волонтери виготовили понад 40 тисяч порцій сухих супів для військових

Понад 40 тисяч порцій сухих борщів та супів для бійців виготовили та передали волонтери БО “Солдатська куховарня” з Немирова, що на Вінниччині.

Працювати почали наприкінці липня, загалом виготовляють сім видів супових наборів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

“На початку війни їздив із волонтерською допомогою у Кропивницький, там бачив пакуночки із сухими супами. Вирішив також перейняти цю ідею. Поспілкувався із знайомими бійцями, чи потрібна така продукція. Сказали, чим більше, тим краще. Крім того, з’явилася можливість узяти в оренду, фактично лише за оплату електроенергії, цілий цех із усім необхідним обладнанням для сушіння продуктів”, — розповідає Леонід Васильович.

Однодумців й охочих допомогти об’єднав через оголошення у соцмережах. Працюють завдяки спонсорам та донатам, які роблять люди.

“Сушильні камери достатньо потужні, тому доводиться шукати багато грошей, щоб оплатити електроенергію. Лише за півтора місяці “нагоріло” близько 55 тисяч гривень. А ще потрібно закуповувати пакети, коробочки для пакування, крупи та спеції. Шукаємо спонсорів серед підприємців, хтось відгукується, хтось ні. Також донатять люди. Тому й вирішили зареєструвати організацію, щоб це фінансування було прозорим, через рахунок. Що стосується овочів, дуже допомагають люди та місцеві фермери”, — кажеЛеонід Павленко.

blank

Уже переробили та пересушили близько 7 тонн овочів. Це близько 5 тисяч пакунків по 8 порцій у кожному.

“Відправляємо волонтерами, передаємо родичам військових, надсилаємо новою поштою. Усе безкоштовно, хіба хтось принесе, до прикладу, мішечок моркви. Щодня люди забирають два — три ящики, в яких по 10 пакунків різного асортименту. Іноді серед ночі заїжджають, коли у місті проїздом. Наші супи уже є в усіх напрямках”, — розповідає волонтер.

blank
Фото: БО “Солдатська куховарня”

Працюють в цеху місцеві жителі, які збираються від двох до чотирьох разів на тиждень.

“Маємо групу у телеграмі, в якій є майже 400 учасників. Даємо інформацію, що у такий то день потрібно зібратися: приходять 10-12 людей. Загалом у більшості працівниць хтось із рідних служить, також дуже багато вчителів. Найбільше людей приходить у вихідні, — каже Леонід Васильович.

Наразі виготовляють шість видів супів та борщ. Кожен має назву. Їх заливають водою і варять близько 20 хвилин. Про це розповідає дружина волонтера — Олена Павленко, яка займається рецептурою.

“Починали із горохового супу, тому що один підприємець дав нам горохові пластівці. Було цікаво, що вийде у результаті. Спробували і нам дуже усім сподобався. Назвали його “Котигорошко”. Потім зробили суп — “Скіфський” та пшеничний —”Укропський”. Також є суп “Авангард” з рисовою крупою, “Козацьки” з пшоном та суп “По-домашньому” з макаронами. І борщ “Подільський” з квасолею. Невдовзі запускаємо ще два супи: “Вівсяно-молочний” з вівсяними пластівцями та сухим молоком й “Гречаний”, — розповідає Олена Павленко.

blank
Фото: БО “Солдатська куховарня”

Окрім жінок, які працюють у цеху, долучаються місцеві. Вони чистять овочі вдома.

“Раніше збиралися усі в цеху та чистили. Але люди самі виявили таку ініціативу. Також відгукуються багато шкіл, просять, щоб привезли їм овочі. Учителі збираються після уроків і чистять. Потім звозимо усе назад в цех, ріжемо і розкладаємо сушитися. Так виходить набагато швидше. Сушимо цибулю, моркву, петрушку, кріп. Найдовше часу займає сушіння картоплі. Її потрібно кілька разів проварити, вимити, порізати, настояти у воді. А потім швидко розкласти сушитися, щоб не обвітрилася, інакше почорніє”, — пояснює Олена Павленко.

blank
Фото: БО “Солдатська куховарня”

У вихідні набори пакують в окремі коробки. У кожну ставлять “сальну намазку”, яку теж виготовляють самостійно.

“Купуємо на базарі середове сало, мелемо, додаємо сіль, спеції та сушений часник, запаковуємо. Бійцям така намазка дуже подобається. Також у ящички ставиться чай, тушкованка, якщо така є”, — каже Олена Павленко.

Супові та борщові набори із “Солдатської куховарні” використовують військові на усіх напрямках. У відповідь бійці надсилають волонтерам слова подяки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають