9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

На Сумщині відкрилося нове сироварне виробництво

У Конотопському районі Сумської області відкрили цех з виробництва сиру потужністю 1 тони молока на добу, яку планують збільшувати до 3 тонн на добу. На підприємстві виробляють сири, сирно-молочну продукцію, молоко, йогурт, сметану, кисломолочний сир, вершки та масло.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Sumy Today

Наразі на підприємстві виготовляють різноманітну лінійку сирів. Основний сир, що виготовляється в цеху – це «Гауда», з нього почали виробництво, зараз асортимент розширюється – виготовляють «Гауду» з маслинами і в’яленими томатами, з пажитником, прованськими травами і помідорами, волоським горіхом, м’який сир «Рікотта», «Рікотта салатна», «Адигейський». Також планують виготовляти сир «Мазда», «Радомир», для чого на підприємстві є всі умови.

На даний момент чисельність персоналу у цеху становить 4 особи. За умов високої реалізації продукції, планується робота у дві зміни. Виробництво сиру на сироварні максимально автоматизоване. Так, пастеризація молока автоматизована та вираховується до секунд, для того, щоб продукт не втрачав оригінальних смакових якостей. Сир потрапляє на пресування, а після цього поступає у сольовий басейн, після чого дозріває протягом 1 місяця дозріває.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають