9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

На Січеславщині запустили виробництво яблучних фріпсів з медом

Бренд «Герцевські крафтолики» розширив асортимент продукції й відтепер виготовлятиме яблучні фріпси з медом, горішками та кунжутом.

Виробництво знаходиться у селі Маломиколаївка на Січеславщині, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.

“Сьогодні нашою основною діяльністю є виробництво сухих борщів та супів на потреби ЗСУ — три з п’яти сушарок задіяні в цьому напрямі, ще дві використовуємо для виготовлення цукатів та фріпсів на продаж”, – розповідає староста Петрівського старостинського округу Світлана Гарнадко.

Нещодавно Світлана Гарнадко побачила в соцмережі фріпси з медом і вирішила спробувати їх зробити. Важливу роль зіграло те, що в наявності у підприємства була вся необхідна сировина: яблука та горіхи з саду, а мед — з пасіки односельчанки.

Після виготовлення пробної партії й перевірки якості товару, розпочалося виробництво смаколиків.

Ціна фріпсів: 70 грн за 55 г та 140 грн за 120 г. Замовити можна тут.

Довідка

Бренд «Герцевські крафтолики» — це кооперація зусиль мешканок села Маломиколаївка, що на Дніпропетровщині.

У 2020 р. вони перемогли у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України», організатором якого є онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні, та закупили обладнання для виготовлення цукатів з гарбуза та інших овочів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають