9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

На Рівненщині відкрилося кавове виробництво

Компанія «Royаl Life», яка почала працювати в Києві у 2012 році, цьогоріч через війну перенесла виробництво на Рівненщину у Дубенський район.

Роботу бізнес-переселенця побачив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “ЧаРіне“.

«Фірма спочатку продавала нові та вживані кавові машини, займалася ремонтом, сервісом та їх обслуговуванням. Потім започаткували власне виробництво кави. А в березні цього року, через війну, змушені були розпочинати все з нуля. Уже тут, на Рівненщині, відновлюють виробництво», – розповідає Віталій Коваль.

Дубенщину підприємці обрали не випадково. Керівник «Royаl Life» народився в смт Демидівка. Сьогодні фірма починає нарощувати потужності, адже до війни виробляли 30 тонн сировини на місяць.

Разом з виробництвом переїхали 4 працівників із сім’ями. Тепер на підприємстві працюють ще 8 осіб із Демидівки. Мають плани й на розширення – до 30 робочих місць, тому що попит перевищує пропозицію.

«Сьогодні підприємці шукають можливості дофінансування для того, щоб придбати обладнання для обсмажування кави. Наголосив їм на тому, що є державна програма підтримки релокованих підприємств. Це кредитування в державних банках під нульову ставку відсотків», – каже очільник Рівненщини Віталій Коваль.

Він зазначає, що такі релоковані підприємства – це хороший приклад, як регіон отримує свою економічну вигоду. Зокрема, «Нова пошта» збільшила товарообіг у Демидівці завдяки щоденній відправці кави з цього підприємства. А це орієнтовно 500 кг продукції. Таким чином відділення збільшило кількість робочих місць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають