9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

На полицях супермаркетів з’явився батончик присвячений ЗСУ

У червні на полицях українських супермаркетів з’явилася новинка у лінійці батончиків EatMe від ГК «Нові Продукти». Вона отримала красномовну назву Military Edition і була створена з метою підтримати ЗСУ продуктом.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Sostav.ua.

У складі оновленого батончика – горішки, пшеничні пластівці, насіння кунжуту, солона карамель та глазур.

Повідомляється, що новий EatMe Military Edition вже присутній на прилавках торговельних мереж за ціною 13-16 грн. Частину коштів від продажу батончиків та напоїв ГК «Нові Продукти» спрямовуватиме на допомогу ЗСУ.

«Зараз усі прагнення нашої компанії зосереджені на досягненні перемоги та підтримці наших героїчних військовослужбовців і громадян. Тому ми і створили новий EatMe Military Edition – для нас це символ щирої поваги до ЗСУ, та можливість продовжувати підтримувати наших захисників та державу: з прибутку від кожного проданого батончика будемо купувати щось важливе та необхідне для армії. Звичайно, про все це ми звітуватимемо», – розповідає директор з маркетингу компанії Борис Ткачов.

Декілька місяців тому ГК «Нові Продукти» оголосили про зміну дизайну продукції – з етикеток зникли сурикати, обгортка стала мінімалістичною та лаконічною.

«Наш снек дуже швидко адаптувався до сучасних умов, ми розширили аудиторію та відмовились від грайливості, але бренд зберіг головне – оптимізм та цілеспрямованість. А новий EatMe Military Edition остаточно закріпив стратегічність продукту та серйозність намірів бренду. Категорія снеків стала для нас другою, в якій ми випустили спеціалізовану позицію. Першим був Жашківський Кабан із патріотичним дизайном. Його сприйняли позитивно і споживачі, і партнери, тому ми вирішили не зупинятися на цьому. Для нас дуже важливо продовжувати підтримувати тих, хто захищає нашу Батьківщину – передавати продукцію на фронт, сприяти фінансово та загалом робити все, що в наших силах», – коментує зміни директорка з комунікацій компанії Олена Селютіна.

Від початку повномасштабної війни компанія всіляко допомагає ЗСУ, ТрО та волонтерським організаціям власною продукцією. Також «Нові Продукти» регулярно підтримує ініціативи різних благодійних фондів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають