9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

На Полтавщині обговорили відновлення діяльності Кобеляцького цукрового заводу

Можливості відновлення Філії “Кобеляцький цукровий завод” ТОВ “Цукорагропром” обговорили представники місцевих громад та керівництва області з генеральним директором ТОВ АФ “Добробут”.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Новини Полтавщини.

У приміщенні Білицької селищної ради під головуванням селищного голови Миколи Скрильника відбулася зустріч з заступником директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Олегом Палієм, заступником генерального директора ТОВ АФ “Добробут” Анатолієм Таранушичем та Новосанжарським селищним головою Геннадієм Супруном. Обговорювалося наболіле питання громади – відновлення виробничої діяльності Філії “Кобеляцький цукровий завод” ТОВ “Цукорагропром”.

Микола Скрильник наголосив про зацікавленість громади в роботі бюджетоутворювального підприємства, в якому працювало близько 500-600 мешканців громади, в залежності від виробничого сезону.

Громада не стоїть осторонь проблем бізнесу та налаштована до діалогу з керівництвом даного підприємства і готова посприяти у вирощуванні цукрового буряку місцевими сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами.

Обговорено площі посівів буряку необхідних для початку безперервної роботи підприємства протягом 100 діб, залучення сусідніх громад до співпраці на взаємовигідних умовах, а також формат подальших зустрічей з аграріями стосовно умов співпраці з “Астартою” щодо вирощування, закупівлі та взаєморозрахунків за поставлену сировину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають