9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

На Львівщині збудують потужний завод мінеральних вод

На Львівщині група “Карпатські мінеральні води” побудує ще один завод мінеральних вод з потужністю 230 млн пляшок на рік.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, передає Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

“Попередньо, будівництво розпочнуть уже цієї весни. Спорудження першого пускового комплексу завершать навесні 2024 року. Він вироблятиме 230 мільйонів пляшок води на рік. Загалом завод складатиметься з чотирьох пускових комплексів”, – написав Козицький.

Очільник області зазначив, що представники групи компаній “Карпатські мінеральні води” під час зустрічі розповіли, що завершили підготовчі документальні процедури щодо будівництва заводу у Львівській області та поділились найближчими планами. Реалізацію проєкту супроводжує відділ залучення інвестицій департаменту економічної політики Львівської ОВА.

“Цінуємо те, що національний виробник мінеральних вод і безалкогольних напоїв, який прискіпливо контролює якість продукції на всіх етапах виробництва, інвестує у Львівську область. Завдяки цьому роботу отримають 300 людей. Щороку підприємство сплачуватиме близько 110 мільйонів гривень податків. Це важливий вклад у розвиток української економіки”, – додав Козицький.

“Карпатські мінеральні води” є національним виробником мінеральних вод і безалкогольних напоїв вже більш як 15 років. Компанія розпочала свою діяльність на ринку мінеральних вод у 1996 році з першим розливом мінеральної природної столової води ТМ “Карпатська Джерельна”, і в червні 2002 року була реорганізована в завод по виробництву мінеральної води й безалкогольних напоїв “Карпатські мінеральні води”.

Мінеральна вода “Карпатська Джерельна” видобувається з двох артезіанських свердловин на глибині 90 метрів. Виробництво знаходиться безпосередньо біля джерела, і вода зі свердловин надходить на лінії розливу по трубопроводу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають