9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

На Львівщині відкрили нову лінію з виробництва печива для експорту в ЄС

Кондитерська фабрика «Ярич» відкрила третю виробничу лінію з виготовлення печива, яке буде йти як на внутрішній ринок так і еспортуватися в Євросоюз

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

20 листопада, на кондитерській фабриці «Ярич», що у селі Старий Яричів Кам’янка-Бузького району відкрили третю виробничу лінію з виготовлення затяжного печива та крекерів.

Відкриття нової лінії на ТОВ «КФ «Ярич» дозволить створити додаткові робочі місця, збільшити продуктивність виробництва затяжного печива в 1,5 рази, що становитиме 1 900 тонн продукції в місяць.

На фабриці встановили обладнання для приготування емульсії, камери ферментації, ламінування, калібрування стрічки тіста та формування заготовок із тіста для випічки.

«Львівщина є на першому в Україні місці по залученню інвестицій, і це наша спільна заслуга. Цей успіх формуєте ви, і цей успіх стає основою для нашого регіонального розвитку. За три роки на Львівщині створено більше 23 тисячі робочих місць. Такі хороші приклади, як ця фабрика, яка виготовляє продукцію роками, показують, що область відкрита для інвестицій, тут безпечно вести свій бізнес, тут є кваліфіковані фахівці», – наголосив під час відкриття перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«За 10 років ми змогли вийти з-за межі регіонального виробника до масштабів національного та почати підкорювати світові ринки. Ми впевнено тримаємо цей курс сьогодні та продовжуємо максимально ефективно розширювати ринки збуту», – розповіла генеральний директор фабрики Тетяна Шермолович.

Сьогодні на ТОВ «КФ «Ярич» працює 526 працівників. Середня заробітна плата становить 10645 грн/міс.

Продукція, яка виготовляється на фабриці відповідає державним стандартам якості – ДСТУ. Станом на сьогодні “Ярич” займає 33% українського ринку фасованого печива з торговими марками Maria, Petit Beurre та The Crackers.

З 2014 року фабрика активно розвиває експортний напрямок. Продукція експортується в Польщу, Західну Європу, США і в країни ближнього Сходу.

АвторUkraine Now

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають