9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

На Хмельниччині відкрили виробництво безбілкових продуктів (відео)

Підприємство на Хмельниччині єдине в Україні готує безбілкові продукти для дорослих та дітей з діагнозом «фенілкетонурія», які мусять бути на особливій дієті.

Новий український бренд «Скворушка» з’явився в країні під час локдауну, коли відчувся серйозний дефіцит імпортних безбілкових продуктів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Четверо друзів-інженерів поставили змінити таку обстановку власними силами і взялися до роботи. За три місяці спроєктували та виготовили унікальне обладнання й почали виробляти макарони, каші та фарші з крохмалю.

За півтора року компанія з Харкова стала незамінною для 4000 українців. Російське вторгнення поставило під загрозу роботу підприємства.

Допомогу та місце запропонувала громада міста Городок, що на Хмельниччині.

«Одразу з нами зв’язалися, одразу вислали інформацію про можливі приміщення, про можливий транспорт, який може нас перевезти», – розповідає Юлія Щоличева, співзасновниця бренду «Скворушка».

Компанія не залишається в боргу й уже надає робочі місця для містян. Попри війну команда продовжує «чаклувати» над новими продуктами.

«На новому місці ми запустили виробництво ковбасних виробів з низьким вмістом білка та веганських безбілкових та безглютенових фаршів», – розповів співзасновник бренду «Скворушка» Станіслав Рашевський.

Для місцевих лікарів навіть влаштували сліпу дегустацію вермішелі.

«Після підрахунку голосів, для нас це було дуже-дуже несподівано, але наша безглютенова вермішель випередила навіть дорогу імпортну європейську майже у два рази», – каже Юлія Щоличева.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають