9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Миколаївський хлібзавод зареєстрували у продовольчій програмі ООН

Миколаївський хлібзавод №1 зареєстрований у продовольчій програмі ООН та зможе брати участь у наступному тендері на поставку продовольства від Організації.

Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання Преступности.нет.

За його словами, завод зареєстрували у програмі й далі справа за його керівництвом.

“Провів кілька зустрічей із представниками ООН, а ви знаєте, що наш завод програв тендер, його виграла інша компанія. На жаль, цей тендер скасувати або якимось чином змінити неможливо, але ми дійшли згоди, що представники Організації об’єднаних націй, які сьогодні займаються цією програмою разом з нами, допоможуть нашому заводу зареєструватися на платформі ООН і допоможуть зробити все те, щоб наш завод взяв участь у цьому тендері”, – сказав міський голова.

Також він зазначив, що раніше завод не був зареєстрований, а брав участь як субпідрядна організація.

“Ну, а далі все залежатиме від нього, від керівника, від їхньої ціни. Впевнений, що вони це зроблять. Насправді така ситуація сталася тому, що наш завод не був зареєстрований сам у цій програмі, фактично вони були як субпідрядники, тому не змогли взяти участь і дати ціну з усіма, як кажуть, субпідрядними. Сподіваюся, що найближчим часом у них проходитиме новий тендер, а також тендер на організацію, приготування та підвезення хліба до звільнених районів Херсонської області. Сподіваюся, завод зробить усе, що може ООН допоможе і наш завод матиме роботу, а миколаївці – миколаївський хліб”, – додав Сенкевич.

Раніше мер Миколаєва Олександр Сенкевич надіслав листа на ім’я керівництва Організації об’єднаних націй з проханням звертати увагу на місцеві підприємства, проводячи тендери на постачання продуктів.

Останні новини:

Зараз читають