9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

McDonald’s відкрив перший ресторан у Бучі в передмісті Києва

 • Підприємство з іноземними інвестиціями (ПІІ) “МакДональдз Юкрейн Лтд.” (Київ), що розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald’s, 23 грудня відкрило ресторан мережі на вул. Нове шосе, 10-Б у Бучі Київської області.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  “Це вже третій заклад мережі в містах-сателітах Києва. Ще два працюють у Борисполі та Броварах. Відкриваючи заклади в передмісті столиці, “МакДональдз” робить внесок у розвиток міської агломерації та інфраструктури Києва”, – йдеться в повідомленні пресслужби компанії.

  Згідно з ним, в об’єкті реалізовано новий принцип роботи касової зони. Зокрема, каси розділено на дві частини: для замовлення і для отримання страв.

  Ресторан передбачає термінали для замовлення, також діє принцип обслуговування за столиками: відвідувач замовляє страви на касі й очікує на них за столиком.

  “У табличку з номером вмонтовано датчик із геолокацією, щоб співробітники, які виносять замовлення, точно знали, де сидить гість. Точну локацію клієнта видно на спеціальному моніторі, що прискорює сервіс”, – ідеться в пресрелізі.

  Крім того, в ресторані впроваджено новий принцип роботи кухні: роблячи замовлення, клієнти зможуть додавати та прибирати інгредієнти зі страв на свій смак. Кухня оснащена чотирма лініями для паралельного приготування бургерів для кожного гостя.

  Нагадаємо, перший заклад McDonald’s в Україні було відкрито 24 травня 1997 року Києві.

  Розвитком мережі займається ПІІ “МакДональдз Юкрейн Лтд.”

  Мережа ресторанів McDonald’s в Україні налічує 96 ресторанів у 20 містах.

  Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасником ПІІ є MCD Europe Limited (100%, Лондон, Велика Британія).

  Статутний капітал ПІІ “МакДональдз Юкрейн Лтд.” на травень-2020 становить 901,801 мільйонів гривень.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Зараз читають

  Завод «Океан» відремонтує великий гідрографічний катер «А. Лисенко»

  Суднобудівний завод «Океан» прийняв на ремонт великий гідрографічний катер «А. Лисенко».Передає Національний...

  У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

  Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”....

  Hapag-Lloyd запускає в Україні контейнерні поїзди

  Судноплавна компанія Hapag-Lloyd запускає блок-поїзди в Україні, які курсуватимуть з Одеси до Києва, Дніпра та Харкова.

  Українські НПЗ значно збільшили впуск бітуму

  Протягом 2020-го року виробництво бітуму на українських НПЗ зросла на 50,3% - до 329,7 тис. тонн. Найбільший...