9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

“Маревен Фуд Європа” розриває усі зв’язки з брендом Rollton

Компанія “Маревен Фуд Європа” вийшла зі складу в’єтнамо-японського холдингу “Маревен Фуд Холдингз Лімітед”, що, зокрема, володіє знаками Rollton та BIGBON.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Obozrevatel.

Воєнні дії на території України у перші дні не лише призвели до значних порушень у ланцюжку поставок сировини, а й спричинили дефіцит робочого персоналу та пального, зростання рівня дебіторської та кредиторської заборгованості компанії. У такій складній для компанії ситуації в’єтнамський інвестор Jelmond Ltd інвестував в Україну викупивши 100% частки статутного капіталу у в’єтнамо-японського холдингу “Маревен Фуд Холдингз Лімітед”.

Відповідно до умов виходу з “Маревен Фуд Холдингз Лімітед” після спрацювання залишків таропакувальних матеріалів під час перехідного періоду, в Україні не вироблятиметься продукція під торговельними марками Rollton та BIGBON, а також в компанії планують змінити назву компанії.

“Компанія розпочинає новий етап роботи, а саме співробітництво з компанією-виробником продуктів харчування Uniben JSC, яка займає лідируючі позиції на ринку В’єтнаму. Першим кроком у нашій взаємодії стане виробництво продуктів харчування під брендом REEVA на всіх ринках присутності. REEVA – це міжнародний бренд, який встиг завоювати довіру мільйонів споживачів у більш ніж 40 країнах світу”, — повідомили в компанії.

blank
Фото з вільних джерел

Як вказано, після виходу компанії з “Маревен Фуд Холдингз Лімітед” АМКУ та СБУ оголосили про перевірку законності зміни її власника. У тому числі були заблоковані усі видаткові фінансові операції компанії, що спричинило призупинення оплати контрагентам, персоналу та податків у державний бюджет.

“Товариство з розумінням відноситься до роботи правоохоронних органів в цей непростий період, надало всю необхідну інформацію на підтвердження законності своєї роботи, відсутності зв’язку з російським капіталом”, — додав менеджмент компанії.

Наголошується, що серед кінцевих бенефіцарних власників Товариства ніколи не було громадян росії чи інших підсанкційних осіб, що підтверджується структурою власності компанії та витягами з торгових реєстрів.

Компанія “Маревен Фуд Європа” з початком повномасштабної війни демонструє особливе ставлення до продуктів соціального призначення, а також надає благодійну допомогу організаціям, ЗСУ та територіальній громаді міста Біла Церква.

“Наразі роботу Товариства забезпечує штат працівників численністю понад 500 осіб, за 7 місяців 2022 року до державного бюджету було вчасно сплачено усі податки та збори. Крім того, з початку повномасштабної воєнної агресії рф, жодних платежів на користь рф, резидентів рф чи рб Товариством не проводилося та не буде проводитись в майбутньому”, — запевнили в компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають