9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

“Київхліб” у столиці реалізує свою продукцію у понад 140 торговельних точках

ПрАТ “Київхліб”, найбільший столичний виробник хліба та хлібобулочних виробів, працює у штатному режимі та забезпечує хлібом Київ, наразі його продукція продається більш ніж у 140 магазинах у всьому місті, повідомляється у пресрелізі компанії в п’ятницю.

Наразі у Києві працює понад 140 павільйонів продажу хліба, передає Національний Промисловий Портал.

“Київхліб” також безплатно надає хліб загонам територіальної оборони, ЗСУ, медикам, малозахищеним верствам населення. Компанія уточнила, що скоординувати безплатну видачу хлібобулочних виробів можна з директором її мережі магазинів Ярославом Федоренком за посиланням.

Зазначимо, що від початку воєнної агресії РФ в Україні підприємство передало киянам, силам київської територіальної оборони та військовим понад 50 тис. буханців хліба.

blank

Компанію створено у 1996 році шляхом перетворення державного підприємства “Київхлібпром”. До її складу входять дев’ять виробничих майданчиків у столиці та Київській області. Їхня потужність дає змогу щодня виробляти понад 400 тонн хліба, 30 тонн хлібобулочних виробів та 10 тонн кондитерських виробів.

Асортименти продукції налічують близько 250 найменувань, вони реалізуються під ТМ “Київхліб”.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, кінцевими бенефіціарами ПрАТ є громадянин Британії Марк Родес та громадянин Ізраїлю Олександр Волченко.

Підприємство у 2020 році отримало 35,1 млн грн чистого збитку проти 10,67 млн грн чистого прибутку роком раніше.

Останні новини:

Зараз читають