9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Київський маргариновий завод наростив обсяги виробництва

У січні-грудні 2018 року ПрАТ “Київський маргариновий завод» збільшив обсяги виробництва до 595,92 млн грн. Зростання виробництва становило 13,5%.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Агро Перспектива“.

За 2018 рік ми збільшили обсяги виробництва харчових жирів на 165,4% і маргарину вагового на 31,9%. При тому, що в цілому по країні обсяги виробництва маргаринів і харчових жирів у 2018 році знизилися на 2,8% в порівнянні з показниками 2017 року, – сказав голова правління ПрАТ «Київський маргариновий завод» Юрій Євенко.

Також, у 2018-му році підприємство на 37% збільшило обсяги виробництва гірчиці і зменшило обсяги виробництва майонезу та соняшникової олії – на 5% та 9% відповідно.

У планах заводу розширення виробництво маргарину та харчових жирів, а також – розвивати нові канали дистрибуції продукції, в тому числі за рахунок поставок до країн ЄС, Африки та Азії.

Ми плануємо посилити свої позиції на ринку за рахунок підвищення глибини і якості переробки масложирового сировини і оптимізації виробничих і логістичних витрат. У цьому році 20 років ТМ« Олком »і 70 років з початку діяльності підприємства, і наші плани – збільшити частку на ринку маргаринів і харчових жирів до 13%, на ринку майонезу – до 4,5%, гірчиці – до 3,2% і зберегти свою позицію в ТОП-10 виробників олії в Україні, – сказав Євенко.

Київський маргариновий завод виробляє майонез, гірчицю, соняшникову олію, маргарини та харчові жири під торговою маркою “Олком”. З 2016 року ПрАТ “Київський маргариновий завод» працює як самостійна адміністративно-господарська одиниця.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають