9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

Крафтова сироварня на Сумщині розширює виробництво

Андріївська сироварня, яка нещодавно відкрилася на Сумщині, працює над розширенням виробництва та створенням нових робочих місць

Про це AgroPortal.ua розповів засновник Андріївської сироварні Владислав Кривозуб, передає Національний Промисловий Портал.

Наразі сироварня працює в одну зміну, переробляючи 2-3 т молока на тиждень. Сировина для виробництва — з власної ферми, де утримується близько 400 дійних корів.

«Наразі ми працюємо над розширенням продукції. Маємо декілька різновидів твердих сирів, серед них, наприклад, сир гауда з різними добавками. Розробляємо нову рецептуру, тож будемо додавати й інші смаки. Сир качота — бутербродний, добре плавиться, його полюбляють брати для запіканок, бутербродів та нарізки. Маємо асортиментну лінійку м’яких сирів, які виготовляємо з незбираного молока», – розповідає Кривозуб.

За його словами, підприємство вже має сири власної розробки — «Мирний» та «Андріївський». За італійською рецептурою виготовляють рікоту, яка чудово підходить для сирників та запіканок. Також є сир для грилю, люди беруть його для пікніків, щоб посмажити на вогнищі.

blank
Фото: AgroPortal.ua

Та не лише сирами славиться Андріївська сироварня. В асортименті є також йогурт без цукру — лише закваска та молоко, йогурт-полуниця, солодкий йогурт із цукром, згущене молоко та масло.

«Бажаючі можуть придбати нашу продукцію у місцевих магазинах громади, а також на ринку. Також приймаємо онлайн-замовлення через сторінку в Instagram. Там, до речі, є не лише фото продукції, а й відео самого процесу виробництва», — говорить Владислав Кривозуб.

Наразі власники працюють над подальшою доставкою продукції в інші точки продажу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають