9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Компанії PepsiCo та Agrofusion відновлюють роботу своїх заводів на Миколаївщині

У Миколаївській області відновлюють роботу компанія PepsiCo та великий виробник томатів.

Про це повідомив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає Промисловий Портал з посиланням на delo.ua.

“Два великі підприємства вже почали працювати. Одне з них – PepsiCo, що відновлює свій завод, інше підприємство – світовий лідер із експорту томатів. Тому бізнес теж не боїться, працює та відновлюється, але ми хотіли б, щоб це відбувалося швидше”, — сказав Кім.

Хоча не було повідомлено назву виробника томатів, скоріше за все йдеться про Agrofusion. Ми раніше повідомляли, що ця компанія планує відновити роботу трьох своїх заводів із переробки томатів у Миколаївській та Херсонській областях, які суттєво постраждали під час бойових дій.

PepsiCo володіє п’ятьма підприємствами в Україні: завод із переробки фруктів, овочів та виробництва соків, завод із виробництва соків, газованих напоїв та холодного чаю (усі – в Миколаївській області); Харківський молочний комбінат та Київський молочний завод. Найбільшими брендами компанії в Україні є “Сандора”, “Садочок”, “Сандорик”, Pepsi, 7UP, Mirinda, “Слов’яночка”, “Агуша”, Lipton Ice Tea, “Єсентуки”, “Аква мінерале”, Lay’s та “ХрусTeam”.

Холдинг Agrofusion створений колишнім генеральним директором компанії «Сандора» Сергієм Сипко після продажу компанії PepsiCO. Група компаній Agrofusion виробляє томатну пасту ТМ «Інагро». Компанія є сертифікованими постачальником для таких підприємств: HJ Heinz, Unilever, PepsiCo, Coca-Cola, Nestle, Mars Foods та ін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають