9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Компанія «КОНТІ» відновила виробництво унікального десерту Bonjour Konti в Україні

У поточному році компанія «КОНТІ», провідний виробник кондитерських виробів в Україні, відновила виробництво глазурованих десертів Bonjour Konti, тарталеток Шанталь і BizKonti на Костянтинівській кондитерській фабриці

Аналогів цієї лінії немає в Україні. Особлива технологія виробництва десерту Bonjour Konti дозволяє поєднувати цукрове печиво, желейну начинку і суфле, вкриті глазур’ю з декором. Це складний десерт «3 в 1» з французької ноткою.

Дане виробництво дозволило забезпечити 150 робочих місць, що істотно для регіону. Запуск нового обладнання дозволить компанії зайняти лідерські позиції в категорії десертів в середній ціновій категорії , – говорить генеральний директор компанії Андрій Усенін.

Всі виробничі процеси повністю автоматизовані, що дозволяє підтримувати високий рівень якості продукції, що випускається. На виробництві впроваджена інноваційна система контролю якості. При виробництві кондитерських виробів використовується краща імпортна та вітчизняна сировина.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Десерти Bonjour Konti п’яти смаків: класика, ваніль, смак полуниці з вершками, лайм, лікер в двох вагових упаковках: сімейної 232 г і індивідуальної 29 г.  Тарталетки Шанталь  зі смаком горіха і малини.
Вихід продукту Bonjour Konti запланований на зовнішні ринки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають