9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Компанія «Agrofusion» відновить свої заводи з переробки томатів на Миколаївщині

Українська компанія «Agrofusion» планує відновити власні підприємства з переробки томатів на Миколаївщині.

Про це повідомив засновник та директор компанії «Agrofusion» Сергій Сипко на зустрічі представників Данії та України з приводу планування подальшого відновлення Миколаєва, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «НикВести».

Повідомляється, що з початку повномасштабного вторгнення  в Миколаївській області руйнувань зазнали три заводи компанії «Agrofusion», які знаходилися у Вітовському і Снігурівському районах.

“В Миколаївській області ми збудували три заводи по переробленню томатів. Ці заводи входили до складу найкращих заводів в Європі. Наші заводи розташовані в Жовтневому (Вітовському, – прим.) районі Миколаївської області та в Снігурівському регіоні. Ці регіони знаходились на лінії фронту та дуже сильно постраждали”, – заявив Сергій Сипко.

Директор компанії «Agrofusion» запевняє, що роботу заводів з часом відновлять. 

“Заводи  будуть функціонувати точно. Ми намітили декілька програм по взаємодії федерації роботодавців України з федерацією роботодавців Данії. Перший крок ми вже зробили: в Миколаїв надіслали дизель-генератор, він не новий, але ми його відремонтували й поставимо на наступному тижні в госпіталі Снігурівки”, – розповів Сергій Сипко.

Сергій Сипко підкреслив, що у 2021 році компанія «Agrofusion» заплатила 450 мільйонів гривень податку, а за 2022 рік всього 90 мільйонів гривень надійшло до бюджету. 

“З двох тисяч співробітників залишилось 400 людей. Одна з важливих задач, яка перед нами стоїть – відновлення індустрії, потрібні робочі місця податки та товари, які ми будемо постачати в Європу”, – прокоментував Сергій Сипко.

Холдинг Agrofusion створений колишнім генеральним директором компанії «Сандора» Сергієм Сипко після продажу компанії PepsiCO. Група компаній Agrofusion виробляє томатну пасту ТМ «Інагро». Компанія є сертифікованими постачальником для таких підприємств: HJ Heinz, Unilever, PepsiCo, Coca-Cola, Nestle, Mars Foods та ін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають