9.5 C
Alba Iulia
Субота, 6 Березня, 2021

Хто найбільше виробляє цукру в Україні

 • Український цукор є третім за обсягом експорту харчовим продуктом. Протягом 2018-го року наша країна експортувала цього продукту на суму понад $200 млн. Які ж підприємства та групи є найбільшим виробниками цукру?

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на дані асоціації Укрцукор.

  Якщо розглядати виробництво цукру з позиції виробничих потужностей окремих підприємств та заводів, то трійка лідерів з виробництва цукру складається наступним чином:

  1. Крижопільський цукровий завод (“Укрпромінвест-агро”). Підприємство протягом 2018-го року виготовило 170 тис. тонн цукру та переробило 1 248 тис. тонн  цукрових буряків.
  2. Гайсинський цукровий завод (“Укрпромінвест-агро”). Гайсинський завод виготовив у 2018-му році 120 тис. тонн цукру, переробивши 940 тис. тонн буряків.
  3. Радехівський цукровий завод (ТзОВ Радехівський цукор). Завод за вказаний період виготовив 108 тис. тонн цукру та переробив 802 тис. тонн буряків.

  За інтегрованими групами лідерами є “Астарта-Київ” (8 цукрових заводів у Полтавській, Харківській, Вінницькій та Хмельницькій областях) та “Радехівський цукор” (5 заводів у Львівській та Тернопільській областях). Протягом 2018-го року “Астарта-Київ” та “Радехівський цукор” виробили 19% та 18% усього українського цукру відповідно.

  Третє місце за часткою посідає “Укрпромінвест-агро”, яка виготовила 15% всього цукру в Україні.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Український корвет добудовуватимуть як фрегат ближньої морської зони

  Міністерство оборони хоче добудувати корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 як багатофункціональний фрегат ближньої морської зони.

  Україна домовилася зі SpaceX про запуск українського супутника

  Компанія SpaceX погодилася запустити на орбіту український супутник Січ 2-1. Домовленості про запуск були досягнуті минулого тижня під час переговорів з компанією....

  Запуск київського City Express обійдеться в десять мільярдів гривень

  В Україні 22 лютого анонсували реалізацію проєкту приміських поїздів City Express в Києві, Дніпрі та Харкові. Голова правління АТ "Уркзалізниця" Володимир Жмак...

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.Про це повідомив...

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Зараз читають

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто...

  В Україні розробляють стратегію з забезпечення безбар’єрності в транспортній сфері

  В Україні розробляють стратегію зі створення безбар'єрного простору, куди увійдуть відповідні ініціативи у сфері транспорту.

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.

  Український корвет добудовуватимуть як фрегат ближньої морської зони

  Міністерство оборони хоче добудувати корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 як багатофункціональний фрегат ближньої морської зони.