9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Хто найбільше виробляє цукру в Україні

Український цукор є третім за обсягом експорту харчовим продуктом. Протягом 2018-го року наша країна експортувала цього продукту на суму понад $200 млн. Які ж підприємства та групи є найбільшим виробниками цукру?

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на дані асоціації Укрцукор.

Якщо розглядати виробництво цукру з позиції виробничих потужностей окремих підприємств та заводів, то трійка лідерів з виробництва цукру складається наступним чином:

  1. Крижопільський цукровий завод (“Укрпромінвест-агро”). Підприємство протягом 2018-го року виготовило 170 тис. тонн цукру та переробило 1 248 тис. тонн  цукрових буряків.
  2. Гайсинський цукровий завод (“Укрпромінвест-агро”). Гайсинський завод виготовив у 2018-му році 120 тис. тонн цукру, переробивши 940 тис. тонн буряків.
  3. Радехівський цукровий завод (ТзОВ Радехівський цукор). Завод за вказаний період виготовив 108 тис. тонн цукру та переробив 802 тис. тонн буряків.
blank

За інтегрованими групами лідерами є “Астарта-Київ” (8 цукрових заводів у Полтавській, Харківській, Вінницькій та Хмельницькій областях) та “Радехівський цукор” (5 заводів у Львівській та Тернопільській областях). Протягом 2018-го року “Астарта-Київ” та “Радехівський цукор” виробили 19% та 18% усього українського цукру відповідно.

Третє місце за часткою посідає “Укрпромінвест-агро”, яка виготовила 15% всього цукру в Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають