9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Інвестори з Йорданії та Лівану вклали $15 млн у виробництво готових м’ясних напівфабрикатів на Київщині

ТОВ «МП Агроторговий дім» представило власні оновлені виробничі потужності у місті Тараща Київської області.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення на сайті компанії.

Для реалізації проєкту ліванські та йорданські інвестори вклали 15 млн доларів вже під час дії воєнного стану в Україні. 

Нове обладнання дозволяє забезпечити повний цикл виробництва готових напівфабрикати з телятини і яловичини, використовуючи передові світові технології, що створює додану вартість.

«Для всіх сьогодні це день відкриття, для нас — день відкритих дверей нашого підприємства. Хочу подякувати нашим інвестором, які повірили в нас і дали можливість відкрити це підприємство заново. Це важливо, адже крім того, що  наші друзі організували постачання експорту продовольства під час війни,  вони також зрозуміли, що потрібно постачання готової продукції, і створювати додану вартість» – наголосив директор ТОВ «Мʼясопереробне підприємство «Агроторговий дім» Ігор Тютюшкін.

За словами голови Таращанської міської ради Михайло Кривошеєва оновлення роботи підприємства означає розвиток і підвищення соціального статусу громади міста.

«Коли іноземні інвестиції заходять в нашу країну, це означає, що весь цивілізований світ вірить в нашу перемогу. Сьогодні в Таращі працюють підприємства з Німеччини, Туреччини, Кореї. Радий, що ми маємо інвесторів з Лівану та Йорданії. Вірю, що цей перелік буде розширюватись і далі», – сказав він.

Заявляється, що відкриття і робота підприємства «МП Агроторговий дім» дасть 300 нових робочих місць для усієї Київської області та дасть сигнал новим інвесторам вкладатись у розвиток української економіки. Також це дозволить експорт продукції з України в країни Близького Сходу, що означає нові ринки та нові можливості.

Голова Меджлісу Кримськотатарського народу Рефат Чубаров відзначив, що виробництво халяльної продукції важливе для мусульманської громади України, а надто тих, хто зі зброєю в руках зараз захищає Україну від ворога.

«Ми є свідками унікальної події, коли під час війни на український ринок зайшли одні з найкращих виробників і компаній на ринку Близького Сходу. Це дійсно дуже добрий знак, що Україна стає привабливою для інвестора. МЗС, наше посольство в Лівані підтримувало цей проєкт. Ми маємо унікальний випадок, коли на нашій землі, в основному православній, ми вітаємо дипломатів з Ватикану, наших колег з арабського світу. І це означає, що Україна стає сильною» — додав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Лівані (2016—2022) Ігор Осташ.

Під час заходу, присвяченому оновленню підприємства, гості мали змогу оглянути сучасні приміщення і ознайомитись з технологіями виробництва. Це:

  • Вертикальна аргентинська технологія обвалювання, яка забезпечує мінімальний контакт мʼяса з людиною;
  • дотримання температурного режиму до +4°C. 
  • вакуумування продукції в пакети Sildair 
  • Шокове заморожування  при -38 С, що дозволяє скоротити термін заморожування і дає змогу зберегти структуру м’яса.

До повномасштабного вторгнення рф експортували велику рогату худобу через порти на Близький Схід живою вагою. Після початку великої війни і блокуванням агресором українських портів, власники бізнесу вирішили переформатувати діяльність з вирощування та продажу живою вагою на переробку, виготовлення та експорт продуктів з доданою вартістю.

Останні новини:

Зараз читають