9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Які українські компанії є лідерами з експорту молокопродуктів

Україна входить до ТОП-1 світових експортерів молокопродукції. Найпопулярнішими товарами молочної галузі, яки йдуть на експорт є вершкове масло, сири, згущене молоко та вершки, сироватка, йогурти та кефіри. До трійки лідерів з експорту молочної продукції входять компанії “Доменік”, “Комо” та “Рошен”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на дані аналітичного відділу Ради з питань експорту продовольства.

Найбільше вершкового масла у 2018-му році експортувала компанія “Доменік”, частка якої у загальному експорті масла становила 10,9%. На другому те третьому місцях опинилися “Славія” та “Рошен” – 8,4% та 8,2% відповідно.

blank

Лідером серед експорту сирів у минулому році стала компанія “Комо”, яка експортувала 23,7% усіх українських сирів. Друге місце з експорту сирів посіла компанія “Лакталіс” з часткою 14,8%. Третє місце з часткою 12,6% займає “Шостка”.

blank

Найбільше згущеного молока та вершків на іноземні ринки поставила компанія «Рошен» – 22,20%. Також до трійки увійшли “Ічнянський молочно-консервний комбінат» (14,40%) та «Білоцерківська агропромислова група».

blank

Лідером з експорту сироватки є «Комо» (21,8%), «Фуд девелопмент» (14,2%) та «Золотоніський маслоробний комбінат» (14,2%).

blank

Беззаперечним лідером серед експортерів кефіру та йогуртів є «Лакталіс-Україна» – 42%. На другому та третьому місцях опинилися «Фуд девелопмент» та “Клуб Сиру” – 14,1% та 11,4% відповідно.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають