9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Холдинг МХП інвестував в українську мережу онлайн-ресторанів Foodz Ukraine

Food tech cтартап Foodz Ukraine залучив інвестиції на розвиток бізнесу від агроіндустріального холдингу МХП.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Як зазначається у повідомленні пресслужби холдингу, контроль за Foodz залишився у засновників, Дениса та Яни Кривенків. МХП отримав близько 20% компанії. Суму угоди сторони не розголошують.

«В рамках співпраці відбулося два раунди інвестицій. На етапі тестування гіпотез, ми переконались, що бізнес-модель працює. Далі ми відслідковували ріст кількості замовлень та провели другий транш фінансування компанії. МХП прагне поглиблювати відносини з ресторанним бізнесом та наблизити компанію безпосередньо до споживача. Ми переконані, що бізнес у форматі dark kitchen, який зараз активно росте у всьому світі, має перспективи в Україні», – прокоментував радник голови правління МХП Дмитро Зозуля.

blank

Компанія Foodz розвиває мережу онлайн-ресторанів у Києві з початку 2020 року. Пілотний проєкт засновники бізнесу запускали самостійно. Після підтвердження життєздатності бізнес-моделі компанія залучила зовнішні інвестиції. З початку 2020 року в Foodz інвестовано понад $2 млн.

«МХП виступає не тільки як інвестор, але й як стратегічний партнер, який ділиться власною експертизою у питаннях розвитку бізнесу. Залучення МХП у якості інвестора дозволить швидшими темпами розвивати бізнес та розширювати мережу віртуальних ресторанів в інших містах країни. Наш фокус на даному етапі розвитку зосереджений на зростанні клієнтської бази та кількості замовлень, налаштуванні системи поставок та вдосконаленні ІТ-інфраструктури», – зазначив генеральний директор Foodz Ukraine Денис Кривенко.

З початку заснування бізнесу Foodz відкрила 15 кухонь у столиці. Серед них — десять власних і п’ять у партнерстві з Glovo. Клієнтська база зросла до 100 тис. споживачів. У 2020 році об’єм продажів компанії досяг 35 млн грн, а ресторанами опрацьовано близько 100 тис. замовлень.

Зараз у Foodz працює понад 220 працівників, мережа покриває весь Київ, а під її управлінням знаходяться 12 брендів ресторанів: Greenbar Cafe, Супчик Салатик, Шанхайський Кіт, Chackmak Doner, PokeOke та інші.

В Києві споживачі мають можливість здійснити замовлення їжі через додатки Glovo та Bolt Food. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають