9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Харківське підприємство з виробництва солодощів відновило роботу у Дрогобичі

Релоковане з Харківщини кондитерське підприємство “Т Престиж”, яке облаштувало у Дрогобичі першу виробничу лінію та здійснює випуск солодощів, відновлює потужності.

Про це повідомляють у Дрогобицькій міській раді, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Lviv.media.

Власне, на кондитерській фабриці вже працевлаштовано 30 мешканців Дрогобича. Як зазначив Олександр Янчук, директор представництва “Т Престиж” у Дрогобичі, в умовах сьогодення важливо не лише зберегти бізнес, а й продовжувати вести виробництво та нарощувати його потужності.

blank

“Наша громада відкрита до партнерства та співпраці. Ми готові надавати всі умови для релокації бізнесу, який прагне переміститися з зони бойових дій. Так нашими фахівцями зібрано базу даних інвестиційних об’єктів, які за першим запитом надаються потенційним інвесторам та підприємцям. Гордий, що підприємці обирають нашу громаду. Впевнений, що бізнес який релокував успішно розвиватиметься на Дрогобиччині”, – зазначив мер Дрогобича Тарас Кучма.

Представники місцевої влади оглянули підприємство та обговорили супровід роботи з боку місцевого самоврядування. Підприємці планують розширювати виробництво, запускати нові лінії, а паралельно працюють над пошуком партнерів для збуту продукції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають