9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Харчова промисловість України працює безперебійно — Держпродспоживслужба

Об’єднання та підприємства харчової промисловості України заявили, що, попри нестачу сировини, обстріли та удари, порушення логістики, працюють над тим, аби в українців щодня “був хліб і до хлібу”.

Про це йдеться у зверненні, опублікованому на сайті Держпродспоживслужби, передає Національний Промисловий Портал.

“Вже тиждень наша країна мужньо обороняється, країна б’ється за кожен метр нашої території, за кожне місто і кожне село і ми перемагаємо! І ми, виробники харчових продуктів України б’ємося разом з нашими воїнами, нашими захисниками, інколи на межі можливостей, але забезпечуючи наших людей продовольством.

Нестача сировини, збої в постачанні ресурсів, дефіцит енергоносіїв, нестача робочих рук, ракетні та бомбові удари, обстріли, порушення логістики. Проте наші співробітники щодня виходять на роботу, наші водії під обстрілами розвозять необхідні харчові продукти”, – заявили у зверненні.

Об’єднання та підприємства додали, що “працюють млини, працюють пекарні, працюють молоко- та м’ясо- переробні підприємства та багато інших харчових виробництв”.

Вони закликали всіх виробників тримати зв’язок із координаторами, “з відповідальними заступниками голів обласних військових адміністрацій”.

“Ми зробимо все можливе та неможливе, щоб хліб і до хліба були щодня у кожного з вас! Ми не зупинимося”, – підкреслюють у зверненні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають