9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Харчова промисловість України забезпечує внутрішній споживчий ринок продуктами харчування майже на 90%

Харчова промисловість України забезпечує внутрішній споживчий ринок продуктами харчування майже на 90%.

Про це заявила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, передає LANDLORD.

За її словами, сьогодні харчова промисловість України забезпечує внутрішній споживчий ринок продуктами харчування майже на 90%. Окрім цього, галузь відіграє надзвичайно важливу роль у зовнішній торгівлі країни, формуючи понад 50% зовнішньоторговельного обігу продукції АПК України.

До харчової промисловості належать понад 40 галузей і виробництв, а промислове виробництво харчових продуктів здійснюють понад 5 тисяч підприємств, які виробляють широкий асортимент продуктів харчування, — наголосила заступник міністра.

Та додала, що ключовим пріоритетом секторальної експортної стратегії, яка розроблена міністерством аграрної політики та продовольства України — є розвиток повного циклу технологічних процесів – починаючи від первинної обробки сільськогосподарської сировини, до випуску готової упакованої харчової продукції за найвищими стандартами безпечності та якості продуктів харчування.

Я б назвала харчову галузь локомотивом економіки України, зважаючи на важливість харчової галузі для всього сектору АПК та його розвитку. Без створення ланцюга доданої вартості в країні, поглибленої переробки та експорту готового продукту під брендом «Made in Ukraine»  ми не зможемо говорити про ефективний розвиток АПК чи всієї економіки України, — підкреслила заступник Міністра.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають