9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Fozzy Group відновила роботу заводу у Ворзелі – адміністрація

Торгова група Fozzy Group, що включає мережі супермаркетів Сільпо та Фора, відновила роботу законсервованого заводу у Ворзелі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

Група відновила виробництво хліба, кондитерських виробів та обсмажування кави на Ворзельському заводі Київської області. Це стало можливим завдяки діям Сил оборони України, яку 2 квітня звільнили від російських загарбників усю Київську область після місяця окупації.

У Fozzy кажуть, що завдяки відновленому електро- та водопостачанню у групи з’явилася можливість розконсервувати завод. Наразі на роботу повернулися 150 фахівців, працюють три цехи.

“Вже відновлено роботу цеху з виготовлення шоколадних виробів “Власна кондитерська”, цеху із заготівлі хліба та хлібобулочних виробів “Крафтяр” та для хлібної майстерні Boulangerie Artisan”, – повідомила компанія. Також до роботи повернувся третій цех зі свіжого обсмажування кави.

Зазначається, що на підприємстві обсмажується та фасується 36 тонн кави, виробляється понад 10 тонн шоколадних виробів та заготовляється 236 тонн хлібобулочних виробів на місяць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають