9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Філіп Морріс переносить виробництво цигарок до Києва

Компанія “Філіп Морріс Україна” з серпня розпочне виробництво цигарок на фабриці “Імперіал Тобакко” у Києві.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Бізнес.

Цей крок дозволить забезпечувати виробництво після зупинення роботи фабрики “Філіп Морріс” на Харківщині.

“З початку війни ми шукали альтернативні способи, як забезпечити постачання продукції. Ми знайшли взаємовигідне рішення з компанією “Імперіал Тобакко”. Для Філіп Морріс це тимчасовий захід”, – цитує пресслужба генерального директора Філіп Морріс Максима Барабаша.

Голова правління Імперіал Тобакко Галина Воробйова повідомила, що домовленість із Філіп Морріс дозволить завантажити потужності фабрики у Києві, яка скоротила виробництво з початку війни через зниження експортних поставок.

Філіп Морріс Україна працює на українському ринку понад 20 років, володіє фабрикою на Харківщині. На підприємствах компанії до російського воєнного вторгнення працювало близько 1300 осіб. До війни фабрика була експортним хабом для понад 20 країн світу, зокрема таких великих ринків як Японія та Єгипет.

Імперіал Тобакко в Україні входить до холдингу Imperial Brands (Британія). Тютюнова фабрика знаходиться у Києві. До російського воєнного вторгнення виробляла продукцію для внутрішнього ринку та експорту (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова, Об’єднані Арабські Емірати, Монголія, Ліван, Узбекистан, США).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають