9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

“Епіцентр-К” розпочав виробництво борошна

Група компаній «Епіцентр К» розпочала виробництво борошна у своєму Вінницькому аграрному кластері. Борошномельні потужності запрацювали на одному Гніваньському ХПП, що належить холдингу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Инфоиндустрия”.

Борошно виготовляється під торговою маркою «Вінницьке борошно». Розфасовується борошно в паперові пакети вагою 2 кг та 5 кг. Для гуртових покупців організовано фасування в мішки вагою 50 кг.

Ми розпочинаємо новий етап розвитку агрохолдингу. З економічної точки зору, це дозволить нам підвищити власну прибутковість та дещо диверсифікувати експортні ризики. На відміну від зернових культур, які переважно постачаються на експорт, виготовлене нами борошно буде реалізовуватися на внутрішньому ринку, — говорить керівник аграрного напрямку «Епіцентр К» Василь Мороз.

Борошно продаватиметься через торговельну мережу «Епіцентр». Перші партії цієї продукції вже надійшли до ТЦ у Києві, Броварах, Вінниці, Дніпрі, Одесі, Львові, Хмельницьку тощо. Крім того в компанії вже уклали перші угоди про співпрацю з хлібопекарськими підприємствами. 

Нагадаємо, що земельний банк аграрного напрямку групи компаній «Епіцентр К» складає 120 тис. га на Вінниччині, Хмельниччині, Тернопільщині, Черкащині та Київщині. Також до складу холдингу входить 20 тваринницьких ферм та 6 елеваторів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають