9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Експортери українського сухого молока збільшують присутність на ринку Азії

Експорт сухого та згущеного молока з України у лютому 2023 року становив 2,76 тис. тонн, що на 94,96% більше, ніж у січні.

У грошовому вираженні експорт зріс на 79% – до $6,92 млн, передає Промисловий Портал з посиланням на Асоціацію виробників молока.

Більшість продукції було відвантажено до Польщі (17,70%), Малайзії (14,71%) та Ізраїлю (10,21%).

«Загалом Україна направила близько двох третин експорту сухого молока до країн Азії, Латинської Америки та США. Українські постачальники диверсифікували напрями експорту, оскільки у більшості країн ЄС скоротився попит на сухе молоко через велику пропозицію на ринку», — додають аналітики.

Наголошується, що Малайзія залишається великим ринком збуту для українського сухого молока. За інформацією гендиректора компанії Maestro Farm Чуа Теонг Чина, у цій країні протягом 2023 року спостерігатиметься суттєвий попит на молоко. Місцеві виробники що неспроможні повністю закрити потреби внутрішнього ринку. За оцінками Теонг Чина, у Малайзії існує попит на 69,5 тис. тонн молока на рік, тоді як місцеве виробництво становить близько 43,4 тис. тонн на рік. Тому Maestro Farm та інші малайзійські виробники молочних продуктів імпортують сухе, рідке або навіть заморожене молоко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають