9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Експорт вершкового масла, сиру та молока виріс майже вдвічі

 • Також в січні значно зріс експорт українського молока, вершків і сиру.

  Обсяг експорту вершкового масла з України в січні 2017 року склав 605 тонн, що в 1,76 рази більше, ніж в січні минулого року, в грошовому вираженні експорт олії за звітний період виріс в 2,3 рази – до 2,3 мільйона доларів, йдеться в митній статистиці, опублікованій на сайті Державної фіскальної служби передає уніан.

  Згідно зі статистичними даними, імпорт вершкового масла в Україну в січні поточного року скоротився в натуральному вираженні на 21,4% – до 39 тонн. У той же час в грошовому вираженні імпорт цього продукту склав 185 тисяч доларів.

  Експорт молока і вершків з України за звітний період виріс на 55,5% в натуральному вираженні – до 678 тонн, і збільшився на 72,2% в грошовому вираженні – до 434 тисяч доларів. Імпорт цих продуктів в попередньому місяці склав 52 тонни, що майже в 5 разів більше, ніж в січні 2016 року. У грошовому вираженні імпорт незгущених молока і вершків збільшився в 4 рази – до 90 тисяч доларів.

  В УКРІНФОРМ також повідомили, що поставки з України за кордон згущеного молока і вершків у січні поточного року зросли в натуральному вираженні в 1,8 рази, а в грошовому – в 2,03 рази, до 3,08 тисячі тонн і 4,96 мільйона доларів. відповідно.

  Імпорт цієї продукції в звітний період склав 136 тонн проти 81 тонни в 2015 році. У грошовому вираженні імпорт виріс в 1,5 рази – до 227 тисяч доларів.

  Також вітчизняні виробники експортували в січні 315 тонн сиру, що на 39,4% більше показника за січень 2016 року. У грошовому вираженні обсяги експорту цієї продукції зросли на 64,5% – до 957 тисяч доларів.

  Імпорт вершкового масла в Україну за звітний період збільшився на 38,6% в натуральному і в 1,5 рази в грошовому вираженні – до 559 тонн і 2,49 мільйона доларів відповідно.

  Як повідомляв УНІАН, обсяг експорту сиру з України в 2016 році склав 8 тисяч тонн, що на 25,9% менше, ніж за 2015 рік. Експорт незгущених молока і вершків виріс на 19,3% – до 10,5 тисячі тонн, вершкового масла – на 2,5%, до 12,1 тисячі тонн, а згущеного молока і вершків – скоротився на 17,6%, до 51 , 9 тисячі тонн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  У Кам’янці-Подільському починають будувати другу чергу насіннєвого заводу

  Компанія «КВС-Україна» починає будувати другу чергу свого комплексу з кондиціювання насіння у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському...

  Україна інвестує 100 млрд доларів на 10 років у програму скорочення викидів

  Україна інвестує $100 млрд у «зелений» курс, ціль — скорочення викидів на 65% у порівнянні з 1990...

  Укрзалізниця збільшить та оновить парк зерновозів та напіввагонів

  У найближчі роки "Укрзалізниця" планує побудувати й оновити понад 30 тисяч піввагонів та майже 15 тисяч зерновозів. ...