9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 19 Січня, 2021

Експорт вершкового масла, сиру та молока виріс майже вдвічі

 • Також в січні значно зріс експорт українського молока, вершків і сиру.

  Обсяг експорту вершкового масла з України в січні 2017 року склав 605 тонн, що в 1,76 рази більше, ніж в січні минулого року, в грошовому вираженні експорт олії за звітний період виріс в 2,3 рази – до 2,3 мільйона доларів, йдеться в митній статистиці, опублікованій на сайті Державної фіскальної служби передає уніан.

  Згідно зі статистичними даними, імпорт вершкового масла в Україну в січні поточного року скоротився в натуральному вираженні на 21,4% – до 39 тонн. У той же час в грошовому вираженні імпорт цього продукту склав 185 тисяч доларів.

  Експорт молока і вершків з України за звітний період виріс на 55,5% в натуральному вираженні – до 678 тонн, і збільшився на 72,2% в грошовому вираженні – до 434 тисяч доларів. Імпорт цих продуктів в попередньому місяці склав 52 тонни, що майже в 5 разів більше, ніж в січні 2016 року. У грошовому вираженні імпорт незгущених молока і вершків збільшився в 4 рази – до 90 тисяч доларів.

  В УКРІНФОРМ також повідомили, що поставки з України за кордон згущеного молока і вершків у січні поточного року зросли в натуральному вираженні в 1,8 рази, а в грошовому – в 2,03 рази, до 3,08 тисячі тонн і 4,96 мільйона доларів. відповідно.

  Імпорт цієї продукції в звітний період склав 136 тонн проти 81 тонни в 2015 році. У грошовому вираженні імпорт виріс в 1,5 рази – до 227 тисяч доларів.

  Також вітчизняні виробники експортували в січні 315 тонн сиру, що на 39,4% більше показника за січень 2016 року. У грошовому вираженні обсяги експорту цієї продукції зросли на 64,5% – до 957 тисяч доларів.

  Імпорт вершкового масла в Україну за звітний період збільшився на 38,6% в натуральному і в 1,5 рази в грошовому вираженні – до 559 тонн і 2,49 мільйона доларів відповідно.

  Як повідомляв УНІАН, обсяг експорту сиру з України в 2016 році склав 8 тисяч тонн, що на 25,9% менше, ніж за 2015 рік. Експорт незгущених молока і вершків виріс на 19,3% – до 10,5 тисячі тонн, вершкового масла – на 2,5%, до 12,1 тисячі тонн, а згущеного молока і вершків – скоротився на 17,6%, до 51 , 9 тисячі тонн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

  На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».Передає Національний...

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого типу польської марки «Eques».

  В Україні створять фонд стартапів лісового господарства

  "Лісовий інноваційно-аналітичний центр" почав створення Фонду лісопромислових стартапів. Створення фонду розпочато за дорученням глави Держагентства лісових ресурсів України Василя Кузьовіча.

  Український лоукостер Bees Airline анонсував перші рейси

  Новий український лоукостер Bees Airline запускає чартерні авіарейси з аеропорту «Київ» до Момбаса (Кенія). Передає Національний Промисловий Портал з...

  Україна побудує новий міст через річку Дністер

  Україна профінансує будівництво моста через Дністер, який повинен стати частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом.Передає Національний...

  Харківський авіазавод очікує на замовлення восьми військових літаків

  Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство (Харківський авіазавод) може отримати замовлення на 8 літаків для військових. За словами віцепрем'єр-міністр України – міністра з питань...

  Зараз читають

  У Дніпрі реконструюють палац спорту «Метеор»

  У Дніпрі реконструюють універсальний Палац спорту «Метеор», що наразі знаходиться у занедбаному стані.

  Українська приватна компанія розробила новий бойовий модуль «Воля»

  В Україні показали новий бойовий модуль для бронетехніки під назвою «Воля», розробки Nova Technology.

  Укрзалізниця капітально відремонтує двоповерхові поїзди Skoda на київському підприємстві

  ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод" (КЕВРЗ) виконає капітальний ремонт в обсязі КР-1 двох електропоїздів Skoda City Elephant EJ675...

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.