9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Експорт українського пива зріс на 75%

За перше півріччя 2017 року експорт з України безалкогольних напоїв з цукром зріс майже на 25%, а пива — на 75% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляють експерти Центру підтримки експорту при УСПП.

У грошовому вираженні експорт українських безалкогольних напоїв з цукром склав близько $21 млн. Пива за вказаний період було продано на зовнішні ринки на $13,5 млн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Діло

На думку віце-президента УСПП, координатора Центру підтримки експорту при УСПП Дениса Краснікова, збільшення експорту українських напоїв відбулося завдяки ефективній роботі виробників зі світовими торговельними мережами й розширенню ринків збуту продукції.

“Міжнародні торгові мережі належним чином оцінили наші напої у співвідношенні “ціна-якість”, — говорить Денис Красніков, — Особливо відзначив би активну позицію виробників у питанні розширення й освоєння нових ринків. Якщо з тієї ж “безалкоголки”, яка експортувалася майже у 80 країн світу, раніше це були в основному країни СНД (63% експорту), то тепер українські постачальники активно працюють на ринках Європи (Польща +90%, Латвія +24%, Німеччина + 6%), а також Азії й Африки, збільшивши свої поставки в ці країни в 2,5 рази”.

Значно краще йдуть справи у експортерів солодового пива, які підвищили експорт своєї продукції на 75%. Пиво експортується майже у 60 країн світу, серед яких основна частка припадає на держави СНД — 82%, зокрема, Білорусь і Молдову.

При цьому, як зазначають у Центрі підтримки експорту, поступово пивовари розширюють експортні ринки, зокрема, за рахунок Алжиру, Гани й ПАР. Зростає експорт до Грузії (+139%), Литви (+23%), Ізраїлю (+72%) і Китаю (+28%).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають