9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

“Добродія Фудз” перша в Україні запустила виробництво безглютенових вівсяних пластівців

Наприкінці січня компанія “Добродія Фудз” успішно пройшла міжнародний аудит та отримала Сертифікат про відповідність продуктів харчування стандарту AOECS (безглютеновий стандарт для виробників).

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пропозиція.

На сьогодні “Добродія Фудз” ­– це єдина компанія в Україні серед виробників вівсяних пластівців, яка має такий Сертифікат та є ліцензованим виробником безглютенової продукції.

«Щоб стати виробником безглютенових пластівців, треба було пройти ряд складних етапів – від оцінки ризиків до відпрацювання кожного процесу окремо та гарантовано отримати продукцію відповідної якості. Це була досить непроста задача, але наша команда професійно відпрацювала її в ланцюзі від поля до переробки», – прокоментувала Ірина Брославцева, директор компанії “Добродія Фудз”.

Як повідомили в компанії, вже наприкінці лютого на заводі в Чернігівській області розпочнуть виготовлення нового продукту – вівсяних пластівців без глютену з цільного зерна “Gluten free” в лінійці WOWСЯНКА.

«”Добродія Фудз” давно виробляє вівсяні пластівці, але й наші споживачі все частіше цікавляться питаннями корисного харчування та шукають рішення для різних потреб і запитів. Тренд на споживання безглютенових продуктів стає ще актуальнішим. Тож ми з гордістю можемо запропонувати WOWСЯНКу Gluten free – сертифіковані вівсяні пластівці без глютену», – поділилась Юлія Габай, маркетинг-директор компанії “Добродія Фудз”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають