9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

До Ради подали законопроєкт щодо спрощення виробництва вин

У парламенті зареєстрували законопроєкт про спрощення умов роботи для виноградарської галузі. 

Про це повідомляє AgroPolit.com, аналізуючи текст законопроєкту 17.02.2023 № 9030 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва виноробної продукції та спрощення господарської діяльності малих виробництв виноробної продукції», передає Промисловий Портал.

Законопроєкт знімає необґрунтовані адміністративні бар’єри для виробників виноградних, плодово-ягідних вин та медових напоїв, а також створює сприятливі умови для розвитку малих виробництв виноробної продукції в Україні.

Планують упровадити такі чотири зміни в роботу виноробів:

  1. Скасувати для малих виробництв виноробної продукції необхідність отримувати ліцензію на здійснення діяльності з виробництва алкогольних напоїв. Натомість пропонують створити Реєстр малих виробництв виноробної продукції, включення до якого буде підставою для набуття статусу малого виробництва виноробної продукції.
  2. Зменшити вимоги до матеріально-технічної бази малих виробництв виноробної продукції з огляду на те, що їм надають право закуповувати сировину (виноград, плоди, ягоди, мед) українського походження.
  3. Спростити процедуру звітності, а саме змінити щомісячну звітність на щорічну. Це зменшить бюрократичне навантаження на малих виробників виноробної продукції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають