9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Цукровий завод на Хмельниччині проводить модернізацію для збільшення енергоефективності

ТОВ «Старокостянтинівцукор», що входить до A’SPIK group, запланував низку важливих реконструкцій та модернізацію виробничих потужностей цукроварні, що мають на меті оптимізувати робочі процеси та суттєво зменшити використання енергоресурсів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

«Цьогоріч маємо низку важливих завдань, над якими наполегливо працюватиме вся наша команда, – коментує головний інженер цукроварні Віталій Кирик. – Серед основних – заміна двох випарних апаратів на сучасні плівкові. Зараз ми демонтуємо старі апарати та з наступного місяця бригада монтуватиме нові. До речі, демонтажні та монтажні роботи виконуються силами працівників заводу. Це досить велика та об’ємна робота, як за фінансовими, так і за людськими ресурсами».

Разом з тим, заплановано реконструкцію вапняково-гасильного відділення з заміною фактично всього обладнання: вапно-гасильного апарата, насосів та іншого. Проведуть демонтаж старої газової печі. 

 «У результаті плануємо зменшити кількість насосів з 6 до 4, чим будемо брати менше електроенергії. Загалом дані об’єми роботи дадуть змогу зменшити витрату і вапнякового каменю, і вугілля», — розповідає начальник ТЕЦ Микола Олійник.

У подальших планах «Старокостянтинівцукор» реконструкція сокоцеху. 

«Це буде досить об’ємна реконструкція. Тому ми робимо наразі ті роботи, які максимально охопимо цьогоріч. Так, забираємо старі вакуум-фільтри і будемо доставляти ще новий фільтропрес. Все це необхідно здійснити для того, щоб зменшити втрати цукру під час виробництва та впорядкувати схему фільтрації суспензії», — пояснює Віталій Кирик. 

Дані роботи націлені закінчити до нового сезону переробки буряків. 

Останні новини:

Зараз читають