9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Бойові частини Збройних сил перейшли на нову систему харчування

З початку березня поточного року усі бойові частини Збройних Сил України перейшли на нову систему харчування за каталогом продуктів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Реформування застарілої системи харчування в армії створило широкі можливості у забезпеченні щоденного меню військовослужбовців продуктами, звичайними у цивільному житті, але раніше недоступними людям у військовій формі.

В оновленому меню харчування тепер є понад 400 найменувань продуктів, з яких можливо скласти щоденний раціон військових.

Головна умова — не вийти по сумі за межі вартості добового комплекту, який під час аукціонів визначений в межах від 67 до 74 грн за один добовий комплект.

blank
Харчування військовослужбовців 72 бригади за новою системою

Наразі у військовослужбовців з’явилася можливість вибрати собі обіди, сніданки та вечері на власний смак і за сезоном. Відкриваючи каталог продуктів харчування, наданий постачальними компаніями-переможцями процедури публічних закупівель, командир військової частини може обирати продукти як у віртуальному супермаркеті.

Зараз вже розпочато експеримент із малими гарнізонами, які безпосередньо не залучені в операції ООС, для приведення якості харчування до рівня бойових підрозділів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають