9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

АВК отримала сертифікат який спрощує експорт до країн ЄС

Кондитерська компанія АВК впровадила на виробництві систему менеджменту харчової безпеки відповідно до вимог IFS Food (6-я версія), що підтверджує якість і безпеку продукції.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Як говориться в повідомленні компанії, IFS Food (International Food Standard) – це міжнародний стандарт, який поширюється на всі етапи виробництва і переробки харчових продуктів. Він визнаний найбільшими мережами світу оптової та роздрібної торгівлі, оборот яких становить 60% всієї світової торгівлі і, зокрема, Всесвітньої Ініціативою харчової промисловості (GFSI).

Сертифікація по IFS – це свого роду« безвіз »для продукції під брендом АВК. Перед нами відкрилися нові можливості для реалізації солодощів в європейських мережах. Безперечно, це важливе досягнення для всієї команди, величезна праця колективу фабрики. Отримання сертифікату IFS є ще одним підтвердженням того, що АВК виробляє безпечні і, головне, якісні продукти. Це твердження статусу компанії на міжнародній арені, як виробника якісної української продукції, – зазначає засновник компанії Володимир Авраменко.

Також уточнюється, що стандарт IFS, якого дотримуються підприємства роздрібної торгівлі Німеччини, Франції, Австрії, Італії, Іспанії, Польщі, України та інших країн, вимагає комплексного підходу в організації виробництва харчових продуктів, гігієни, здійсненні технологічних процесів, компетентності персоналу.

У компанії підкреслили, що виробництво АВК протягом багатьох років успішно проходить процедури підтвердження міжнародних сертифікатів по системам менеджменту якості ISO 9000, ISO 22000.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають