9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

АВК отримала сертифікат який спрощує експорт до країн ЄС

Кондитерська компанія АВК впровадила на виробництві систему менеджменту харчової безпеки відповідно до вимог IFS Food (6-я версія), що підтверджує якість і безпеку продукції.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Як говориться в повідомленні компанії, IFS Food (International Food Standard) – це міжнародний стандарт, який поширюється на всі етапи виробництва і переробки харчових продуктів. Він визнаний найбільшими мережами світу оптової та роздрібної торгівлі, оборот яких становить 60% всієї світової торгівлі і, зокрема, Всесвітньої Ініціативою харчової промисловості (GFSI).

Сертифікація по IFS – це свого роду« безвіз »для продукції під брендом АВК. Перед нами відкрилися нові можливості для реалізації солодощів в європейських мережах. Безперечно, це важливе досягнення для всієї команди, величезна праця колективу фабрики. Отримання сертифікату IFS є ще одним підтвердженням того, що АВК виробляє безпечні і, головне, якісні продукти. Це твердження статусу компанії на міжнародній арені, як виробника якісної української продукції, – зазначає засновник компанії Володимир Авраменко.

Також уточнюється, що стандарт IFS, якого дотримуються підприємства роздрібної торгівлі Німеччини, Франції, Австрії, Італії, Іспанії, Польщі, України та інших країн, вимагає комплексного підходу в організації виробництва харчових продуктів, гігієни, здійсненні технологічних процесів, компетентності персоналу.

У компанії підкреслили, що виробництво АВК протягом багатьох років успішно проходить процедури підтвердження міжнародних сертифікатів по системам менеджменту якості ISO 9000, ISO 22000.

Останні новини:

Зараз читають